KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15075136
nr 1507 5136
Lubos Janota
(f. 1946), Sverige
Etsning, "Landskap". Signerad, numrerad 81/260, daterad 1983. Bildmått: 24,5x40,5 cm, oramat löst blad. Bladets mått: 39x50 cm
Lubos Janota, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
300 kr
måndag 5 december 2022
kl 19:45:49